Egzamin praktyczny w Centrum Symulacji Medycznej!

15 września 2020
2020_09_14_stater_egzamin_praktyczny1

Część praktyczna egzaminu dyplomowego na kierunku pielęgniarstwo już za nami!

Studenci studiów licencjackich z powodu zaistniałej sytuacji epidemicznej w kraju zdawali egzamin w warunkach symulowanych w Centrum Symulacji Medycznej Collegium Mazovia. Po wylosowaniu sali symulującej oddział pediatryczny, chirurgiczny lub internistyczny wykonywali zadania egzaminacyjne na pełnopostaciowych fantomach. Wlewy kroplowe, iniekcje, inhalacje, opatrunki czy zabiegi pielęgnacyjne to czynności, z którymi musieli zmierzyć się zdający. Poradzili sobie również z procesem pielęgnowania, który musieli przedstawić w oparciu o studium indywidualnego przypadku. Gratulujemy naszym studentom i życzymy powodzenia na części teoretycznej i obronach  prac dyplomowych.

Jesteśmy z Was dumni!

Jesteśmy przekonani, że będziecie dobrymi pielęgniarkami i pielęgniarzami.

Fotorelacja: