Europejskie Dni Pracodawców z Collegium Mazovia

5 maja 2022
2022_04_28_dobry_start_EPD (1)

Zobaczcie co będzie się działo!

Wpisując się w inicjatywę Europejskich Dni Pracodawców nasza uczelnia we współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy postanowiła zorganizować spotkania pracodawców ze studentami. Spotkania odbędą się podczas zjazdów 14 i 21 maja 2022 r. Będzie możliwość poznania pracodawców, rozmów z przedstawicielami firm z różnych dziedzin oraz zapoznaniem się z ofertą urzędu.

Liczymy, że inicjatywy takie jak ta pozwolą studentom rozeznać się w rynku pracy, a pracodawcom poznać swoich przyszłych pracowników.

Podczas spotkaÅ„ bÄ™dzie też możliwość konsultacji z doradcÄ… zawodowym – do czego szczególnie gorÄ…co zapraszamy tych, którzy jeszcze nie wiedzÄ… jak pokierować swojÄ… karierÄ™ zawodowÄ….

2022_05_04_plakat_EDP_22_a3