Głosujemy na Siedlce!

9 listopada 2015
2015_11_09_turniej_miast
 Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Ruszyła trzecia edycja rankingu „Turniej Miast Zumi” organizowanego przez portal Zumi. Zagłosuj i pomóż Siedlcom wygrać kampanię promocyjną w Zumi i Onet!

Głosowanie potrwa do 25 listopada. Już teraz zachęcamy do wzięcia udziału i oddanie głosu na nasze miasto – Siedlce. A jest o co walczyć.
W tym roku nagrodzonych będzie osiem miast. Trzy główne nagrody w postaci rabatu 99 % na trzy kampanie promocyjne o wartościach kolejno: I miejsce – 200 tys. , II miejsce 100 tys. , III miejsce 50 tys. złotych. Podobnie jak w poprzednich latach będzie to ranking, w którym uczestnicy mogą zagłosować na jedno spośród 335 miast powiatowych. Aby każde miasto miało równe szanse wygrania nagrody, będzie stosowana proporcja ilości głosów do ilości mieszkańców i to ona decyduje o pozycji w rankingu.
Dodatkowo miasto, które zdobędzie najwięcej głosów w turnieju, otrzyma nagrodę w postaci 99% rabatu na kampanię promocyjną o wartości 50 tys. złotych.
Zwycięskie miasta wybrane w głosowaniu jako miasto: ekologiczne, przyjazne turystom, aktywne biznesowo oraz bezpieczne nagrodzone zostaną 99% rabatem na działania reklamowe o wartości 5 tys. złotych oraz otrzymają certyfikaty w zwycięskiej kategorii.
Internauci mogą także wziąć udział w konkursie fotograficznym. To szansa na pokazanie swojego miasta na zdjęciach. Zwycięskie fotografie zostaną opublikowane na stronie głównej serwisu Zumi i będą ilustrować miejscowości, w których zostały zrobione. Autorzy najlepszych zdjęć mogą liczyc na nagrody.
Zagłosuj na Siedlce!

Źródło: www.tubasiedlec.pl