Gojenie ran – test wiedzy dla pielÄ™gniarek

14 kwietnia 2021
2021_04_14_starter_wzorzec_artykul_gojenie_ran

Zapraszamy do zapoznania siÄ™ z testem wiedzy dla pielÄ™gniarek przygotowanym przez Dziekan WydziaÅ‚u Nauk o Zdrowiu – dr n. med. EwÄ™ CzeczelewskÄ….

Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu dr n. med. Ewa Czeczelewska jest autorem testu przygotowującego do egzaminu państwowego z zakresu pielęgniarstwa chirurgicznego. Został on opublikowany na portalu nursing.org.pl

Test GOJENIE RAN jest szybkim narzędziem do indywidualnej samooceny w wielu aspektach teoretycznych i praktycznych leczenia ran. Stanowi przydatną pomoc dydaktyczną dla pielęgniarek przygotowujących się do egzaminu państwowego, m.in. w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego, czy osób chcących sprawdzić swoją wiedzę.

Po wypeÅ‚nieniu testu i sprawdzeniu wyniku można zobaczyć, w których obszarach warto uzupeÅ‚nić swojÄ… wiedzÄ™ i zrealizować zamierzony cel – zdanie egzaminu na 5!

Test zawiera wcześniej niepublikowane pytania i obejmuje rekomendację materiałów edukacyjnych.

Zapraszamy w imieniu Dziekan WNoZ do sprawdzenia swojej wiedzy!

Powodzenia.