Inauguracja roku akademickiego 2020/2021 w Collegium Mazovia

7 października 2020
2020_10_07_stater_inauguracja_2020_2021_budynek_kreska_futura

Uroczysta Inauguracja XXII Roku Akademickiego w Collegium Mazovia Innowacyjnej Szkole Wyższej.

17 października o godz. 9.00 w Auli A4-023 odbędzie się uroczysta Inauguracja XXII Roku Akademickiego

w Collegium Mazovia Innowacyjnej Szkole Wyższej

Zgodnie z rekomendacjami MNiSW dotyczącymi organizacji kształcenia w nowym roku akademickim ta ważna dla naszej społeczności akademickiej uroczystość zostanie zorganizowana w formie hybrydowej. W trybie stacjonarnym, w zmniejszonym składzie i z zachowaniem reguł sanitarnych odbędzie się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2020/2021, w której wezmą udział przedstawiciele organów uczelni, immatrykulowani studenci oraz nagrodzenia pracownicy uczelni. Studenci i pozostali pracownicy uczelni oraz zaproszeni goście będą mieli możliwość uczestniczenia w Inauguracji online.

Inauguracja odbędzie się w warunkach zgodnych z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczącymi zapobieganiu rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2.

Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w Inauguracji online!

2020_10_07_stater_inauguracja_2020_2021_budynek_kreska_futura_przycisk

Program Uroczystości