Informacja o wynikach kwalifikacji do fazy projektowej II Forum Młodych – Przedsiębiorcza Polska Wschodnia

4 kwietnia 2019
Businessman hand putting money coin stack growing business.

I etap II Forum Młodych – Przedsiębiorcza Polska Wschodnia mamy już za sobą. W piątek, 1 marca o godz. 10.00, uczniowie z 22 szkół ponadpodstawowych przystąpili do eliminacji szkolnych. W swoich szkołach, pod okiem Szkolnych Komisji Konkursowych, odpowiadali na 30 pytań testowych zawartych w quizie szkolnym oraz rozwiązywali przygotowane zadania z treścią.

Do Uczelni wpłynęły protokoły od Szkolnych Komisji Konkursowych i w związku z tym przedstawiamy listę uczestników fazy projektowej Konkursu.

Kolejnym etapem Konkursu, na który zaprosimy zakwalifikowanych uczestników oraz opiekuna, będą warsztaty połączone z grą symulacyjną. Warsztaty odbędą się w siedzibie Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa w Siedlcach. O terminie spotkania powiadomimy Państwa już niebawem. Proszę śledzić informacje publikowane na stronie Uczelni.

Lista uczestników fazy projektowej II Forum Młodych

Harmonogram warsztatów II etap konkursu – 5.04.2019 r.Â