Instrukcja do zajęć realizowanych w Collegium Mazovia

18 listopada 2021
Businessman hand putting money coin stack growing business.

Szanowni Studenci i Wykładowcy!

Prosimy o zapoznanie się z Instrukcją zajęć realizowanych w formie stacjonarnej na terenie Uczelni oraz przeprowadzanych online za pomocą Microsoft Teams.

1. Zajęcia na uczelni

Aby sprawdzić swój indywidualny plan zajęć należy zalogować się bezpośrednio na swoje konto w systemie informatycznym e.MAZOVIA (każdy student oraz wykładowca posiada takie konto) i sprawdzić rozkład zajęć w Zakładce ,,Moje zajęcia/Plan zajęć”:

Uwaga!!!

Jeżeli w polu ,,Mój rozkład zajęć/Plan zajęć” po kliknięciu w odpowiednią datę nie pojawia się wykaz przedmiotów oraz godzin rozpoczęcia (widać tylko nazwy semestrów)

plan zajec

oznacza to, że rozkład zajęć na ten dzień nie został jeszcze opublikowany lub podlega zmianom. Obecnie trwa przypisywanie studentów do grup i niektóre plany zajęć mogą pojawić się z opóźnieniem.

Adres logowania: https://e.mazovia.edu.pl/

Następnie należy kliknąć w pole ,,Zaloguj” w prawym górnym rogu oraz wpisać prawidłowe dane logowania.

Kandydaci rekrutujący się na studia poprzez system e.Mazovia, mają już dostęp do swojego konta.
Studenci wyższych semestrów, którzy wcześniej nie korzystali z systemu, mogą samodzielnie uzyskać dostęp za pomocą adresu pocztowego w Office 365.