IX Jarmark Św. Stanisława

9 maja 2016
DSC_0098
 Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Wzorem lat ubiegłych w naszym mieście odbył się już IX Jarmark Św. Stanisława. Wydarzenie stanowiło okazję przyjrzenia się bogactwu tradycji i kultury naszego regionu. My też tam byliśmy…  

Impreza na cześć Patrona Siedlec odbyła się w centrum miasta na Placu Gen. Władysława Sikorskiego. Przez dwa dni – 06 i 07 maja 2016 r. – siedlczanie mieli okazję przechadzać się pośród handlowych ekspozycji i uczestniczyć w imprezach kulturalnych specjalnie przygotowanych na tę okazję.
Siedlecki Jarmark Św. Stanisława to impreza mająca służyć budowaniu lokalnej więzi między mieszkańcami Siedlec oraz wzmocnieniu walorów  turystycznych regionu. Wydarzenie stylizowane jest na średniowieczne jarmarki kupieckie, które organizowane były w miastach, przy okazji większych świąt kościelnych.
W tym ważnym dla miasta święcie uczestniczyli również przedstawiciele naszej Uczelni.

Obecność Collegium Mazovia to wyraz przywiązania do tradycji i kultury naszego regionu. Przy stoisku promocyjnym Uczelni można było uzyskać  informacje na temat aktualnej oferty edukacyjnej. Poniżej zamieszczamy krótką fotogalerię z wydarzenia.

Galeria: (Zdjęcia: J. Kurzawa, S. Klocek)

Przedstawiamy jeszcze krótki filmik z wydarzenia (autor: Tygodnik Siedlecki)