Jak Budować Markę Osobistą w Social Media

13 kwietnia 2022
2022_04_11_starter_czas_na_Ciebie

W dniu 11 kwietnia 2022 roku w sali wykładowej naszej Uczelni odbyło się spotkanie z Dariuszem Pichalskim – przedsiębiorcą, profesjonalnym certyfikowanym specjalistą Google ds. marketingu i Social Media. Inicjatorem i organizatorem wydarzenia był Dziekan Wydział Nauk Stosowanych Collegium Mazovia dr Tomasz Nawrocki.

Tematem przewodnim spotkania, które odbyło się w ramach ,,wyjazdów studyjnych” były wykład zatytułowany:,, Budowa Marki Osobistej w Social Media i nie tylko”

W wydarzeniu wzięło udział ponad pięćdziesięciu studentów finansów i rachunkowości oraz ekonomii. Na pamiątkę tego owocnego spotkania pan Dariusz Pichalski otrzymał gorące brawa i serdeczne podziękowania. Jesteśmy przekonani, że takie spotkania posłużą rozwojowi wiedzy wśród naszych studentów.