Jestem wykładowcą Collegium Mazovia – Dni Otwarte Online 2021

8 czerwca 2021
2021_05_25_Monika_Orzełowska1
 Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Dni Otwarte Online 2021 w Collegium Mazovia! Z kim spotkacie się na zajęciach w Collegium Mazovia? Na pewno warto.


Zastanawiasz się nad wyborem kierunku studiów?

Szukasz uczelni, która spełni Twoje wymagania?

Zapraszamy na Dni Otwarte Online w Collegium Mazovia!


W ramach trwających Dni Otwartych Online, tym razem prezentujemy wykładowcę Collegium Mazovia – mgr Monikę Orzełowską, managera z 20 – letnim stażem zarządzania w korporacji, trenera umiejętności poznawczych oraz strategicznego zarządzania projektem PRINCE2, trenera personalnego. Główne zainteresowania skupia na obszarach zarządzania organizacjami, budowania relacji interpersonalnych, optymalizacji struktur organizacyjnych. Interesuje się sportem ” piłką nożną”, codziennie dzień zaczyna od dawki informacji prosto ze świata …. futbolu.


Strategia biznesowa brzmi jak coś wielkiego, skomplikowanego. Czym jest strategia biznesowa? Czy musi być zagmatwana i trudna? Jak zabrać się za jej tworzenie? Jak działa strategia biznesowa u gigantów rynkowych? 

Efektywne zarządzanie ludźmi ma kluczowe znaczenie dla firm. To ludzie są siłą napędową tego co chcesz osiągnąć. Słuchaj swojego zespołu. To oni są Twoim sukcesem. Jak zbudować profesjonalną relację, w której mogą na Tobie polegać i ufać jako przełożonemu? Tego wszystkiego dowiesz się na zajęciach.

Zapraszam na zajęcia do Collegium Mazovia.

mgr Monika Orzełowska

2021_05_18_Monika_Orzelowska

MBA Master of business administration Education concept.