Jestem wykładowcą Collegium Mazovia – Dni Otwarte Online 2021

17 czerwca 2021
2021_06_16_stater_dorota_fajans

Dni Otwarte Online 2021 w Collegium Mazovia! Z kim spotkacie się na zajęciach w Collegium Mazovia? Na pewno warto.

Zastanawiasz się nad wyborem kierunku studiów?

Szukasz uczelni, która spełni Twoje wymagania?

Zapraszamy na Dni Otwarte Online w Collegium Mazovia!

W ramach trwających Dni Otwartych Online, tym razem prezentujemy wykładowcę Collegium Mazovia – mgr Dorotę Fajnas, kierownika ZOL w Krynce i Oleśnicy. Pielęgniarkę z zamiłowania i nauczyciela z pasją. Wieloma pasjami … Jakimi? Zapraszamy na film!

„(…) moim marzeniem jest mieć tutaj na moim ranczu po rodzicach hodowlę alpak. Chcę hodować alpaki. Chcę pokazać je później ludziom, moim znajomym, żeby zobaczyli jakie to zwierzęta. Na razie o nich czytam, na razie oglądam, na razie na nie patrzę przez Internet, ale liczę, że będę miała. I jeszcze jedno mam marzenie, żeby mieć szklarnie. Taką swoją tutaj. Szklarnię taką, żeby mieć w niej kwiaty, kwiaty egzotyczne, takie inne, coś naprawdę ekstra.”

„Tak naprawdę to od niedawna odkryłam to, że uwielbiam właśnie sady, że uwielbiam drzewa, uwielbiam eksperymentować na nich.”

„Pielęgniarka musi kochać ludzi. Zawsze to studentom powtarzam, jak nie kochacie ludzi, nie idźcie w ten zawód. Trzeba kochać takiego człowieka jaki jest.”

mgr Dorota Fajnas

Zapraszamy na film: