Jestem wykładowcą Collegium Mazovia – Dni Otwarte Online 2021

17 czerwca 2021
2021_06_16_stater_dorota_fajans

Dni Otwarte Online 2021 w Collegium Mazovia! Z kim spotkacie się na zajęciach w Collegium Mazovia? Na pewno warto.

Zastanawiasz się nad wyborem kierunku studiów?

Szukasz uczelni, która spełni Twoje wymagania?

Zapraszamy na Dni Otwarte Online w Collegium Mazovia!

W ramach trwajÄ…cych Dni Otwartych Online, tym razem prezentujemy wykÅ‚adowcÄ™ Collegium Mazovia – mgr DorotÄ™ Fajnas, kierownika ZOL w Krynce i OleÅ›nicy. PielÄ™gniarkÄ™ z zamiÅ‚owania i nauczyciela z pasjÄ…. Wieloma pasjami … Jakimi? Zapraszamy na film!

„(…) moim marzeniem jest mieć tutaj na moim ranczu po rodzicach hodowlÄ™ alpak. ChcÄ™ hodować alpaki. ChcÄ™ pokazać je później ludziom, moim znajomym, żeby zobaczyli jakie to zwierzÄ™ta. Na razie o nich czytam, na razie oglÄ…dam, na razie na nie patrzÄ™ przez Internet, ale liczÄ™, że bÄ™dÄ™ miaÅ‚a. I jeszcze jedno mam marzenie, żeby mieć szklarnie. TakÄ… swojÄ… tutaj. SzklarniÄ™ takÄ…, żeby mieć w niej kwiaty, kwiaty egzotyczne, takie inne, coÅ› naprawdÄ™ ekstra.”

„Tak naprawdÄ™ to od niedawna odkryÅ‚am to, że uwielbiam wÅ‚aÅ›nie sady, że uwielbiam drzewa, uwielbiam eksperymentować na nich.”

„PielÄ™gniarka musi kochać ludzi. Zawsze to studentom powtarzam, jak nie kochacie ludzi, nie idźcie w ten zawód. Trzeba kochać takiego czÅ‚owieka jaki jest.”

mgr Dorota Fajnas

Zapraszamy na film: