Jestem wykładowcą Collegium Mazovia – Dni Otwarte Online 2021

28 sierpnia 2021
2021_08_16_karol_lewczuk_wykladowca_plansza_starter

Dni Otwarte Online 2021 w Collegium Mazovia! Z kim spotkacie się na zajęciach w Collegium Mazovia?

Zastanawiasz się nad wyborem kierunku studiów?

Szukasz uczelni, która spełni Twoje wymagania?

Zapraszamy na Dni Otwarte Online w Collegium Mazovia!

W ramach trwających Dni Otwartych Online, tym razem prezentujemy wykładowcę Collegium Mazovia – Karola Lewczuka, właściciela BET-TRANS.  Zapraszamy na film!

„(…) student, który uczestniczy w naszych praktykach ma możliwość zobaczenia procesu produkcji osobiście, ma możliwość dotknięcia surowców, być przy tej produkcji, uczestniczyć i gwarantuje, że po takim doświadczeniu jego wiedza będzie się opierała nie tylko na teorii..”

„Oprócz praktyk studenci także robią u nas swoje prace dyplomowe. Pomagamy im.”

„Uczelnia wypuszcza w świat nowych inżynierów. Jestem zadowolony, że ja i moja firma możemy uczestniczyć w tym procesie, że jesteśmy wsparciem…”

Karol Lewczuk

Zapraszamy na film: