Jestem wykładowcą Collegium Mazovia – Dni Otwarte Online 2021

28 sierpnia 2021
2021_08_16_karol_lewczuk_wykladowca_plansza_starter

Dni Otwarte Online 2021 w Collegium Mazovia! Z kim spotkacie się na zajęciach w Collegium Mazovia?

Zastanawiasz się nad wyborem kierunku studiów?

Szukasz uczelni, która spełni Twoje wymagania?

Zapraszamy na Dni Otwarte Online w Collegium Mazovia!

W ramach trwajÄ…cych Dni Otwartych Online, tym razem prezentujemy wykÅ‚adowcÄ™ Collegium Mazovia – Karola Lewczuka, wÅ‚aÅ›ciciela BET-TRANS.  Zapraszamy na film!

„(…) student, który uczestniczy w naszych praktykach ma możliwość zobaczenia procesu produkcji osobiÅ›cie, ma możliwość dotkniÄ™cia surowców, być przy tej produkcji, uczestniczyć i gwarantuje, że po takim doÅ›wiadczeniu jego wiedza bÄ™dzie siÄ™ opieraÅ‚a nie tylko na teorii..”

„Oprócz praktyk studenci także robiÄ… u nas swoje prace dyplomowe. Pomagamy im.”

„Uczelnia wypuszcza w Å›wiat nowych inżynierów. Jestem zadowolony, że ja i moja firma możemy uczestniczyć w tym procesie, że jesteÅ›my wsparciem…”

Karol Lewczuk

Zapraszamy na film: