Akademia Mazovia Filia w Otwocku

2022_07_06_starter_Otwock_Mazovia

Zastanawiasz się czy warto podjąć studia?

Jedno jest pewne – na inwestycji w siebie jeszcze nikt nie stracił.

Filia Akademii Nauk Stosowanych Mazovia w Otwocku

od 16 maja br. prowadzi rekrutację na kierunek Pielęgniarstwo I stopnia.

Zarejestruj się online poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, będącego jednym z wymaganych dokumentów w procesie rekrutacji.

2021_01_22_zapisz_sie_bbialy_strz

Akademia Nauk Stosowanych Mazovia (wcześniej Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa) – Filia w Otwocku została utworzona na podstawie decyzji Ministerstwa Nauk i Szkolnictwa Wyższego z dnia 02.12. 2019 r.

Decyzja Ministerstwa Nauk i Szkolnictwa Wyższego

Filia w Otwocku mieści się przy ul. Armii Krajowej 13, w dawnej willi Elżbieta, o powierzchni ponad 1200 m². W dwudziestoleciu międzywojennym Otwock był jednym z największych uzdrowisk nizinnych w Polsce. Uzdrowiskowy charakter miejscowości zapewniały państwowe i prywatne sanatoria, pensjonaty oraz kwatery dla kuracjuszy. Jednym z takich budynków była drewniana willa Elżbieta.

Dziś nowoczesny budynek siedziby Filii Akademii Mazovia otacza świerkowy park będący wspomnieniem uzdrowiskowych czasów. Podczas remontu zachowano również drewniane schody będące pamiątką dawnej świetności miejsca. Studiując w Otwocku można połączyć zdobywanie wiedzy z relaksem charakterystycznym dla miejsc uzdrowiskowych.

Akademia Mazovia dysponując ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku szkolnictwa wyższego podejmuje ambitne wyzwanie dzielenia się wiedzą, umiejętnościami i kompetencjami. Tworzymy miejsce przyjazne zdobywaniu wiedzy. Zapraszamy na studia do Filii Akademii w Otwocku.

2020_10_21_wladze_filii

Dziekan Akademii Nauk Stosowanych Mazovia Filia w Otwocku
dr Dorota Winiarska
e-mail: dwiniarska@mazovia.edu.pl