Informacje dla studentów

Szanowni Studenci Collegium Mazovia Filia w Otwocku!

Nauka nie musi być nudna. Pomaga w tym przyjazna atmosfera, mili wykładowcy, ciekawy sposób prowadzenia zajęć. Kompetentna obsługa przy załatwianiu spraw studenckich sprawia, że możesz skupić się na pogłębianiu swojej wiedzy.

Twoje wysiłki zostaną docenione. Za osiągnięcia w nauce możesz liczyć nie tylko na stypendium naukowe. Masz także szanse na udział w badaniach i publikacje a w rezultacie na specjalny dyplom z wyróżnieniem, który da Ci szanse na lepszy start!!!

Nasza dogodna lokalizacja jest bezspornym plusem. Filia mieści się przy jednej z głównych ulic miasta, blisko od stacji PKP i okolicznych przystanków autobusowych. Wszystkie zajęcia odbywają się w profesjonalnie wyposażonych, przestronnych salach wykładowych i pracowniach. Dzięki temu nie tracisz czasu na przemieszczanie i możesz uczyć się w godnych warunkach.

Specjalnie dla Studentów Collegium Mazovia przygotowaliśmy garść niezbędnych informacji – Przewodnik Studenta I roku! Z nami się nie zgubisz i pewnie postawisz swoje pierwsze kroki w nowej studenckiej rzeczywistości.

Wszystkie informacje jakich szukasz znajdziesz na www.mazovia.edu.pl Śledząc uważnie naszą stronę internetową będziesz na bieżąco!

Studentów Filii w Otwocku obowiązuje Instrukcja finansowa wprowadzona Zarządzeniem Kanclerza nr 10/2021.

Sprawdź jak zaplanowaliśmy Twoje zajęcia i wejdź na Organizację Roku Akademickiego oraz Rozkłady Zajęć. Na stronie znajdziesz zawsze aktualny plan zajęć dla Filii w Otwocku.

Pamiętaj, Dziekanat Filii w Otwocku na bieżąco publikuje informacje i ogłoszenia w poprzez Wirtualny Dziekanat.


Kontakt:

Collegium Mazovia Filia w Otwocku

ul. Armii Krajowej 13, 05-400 Otwock

tel./fax: 22 719 52 15

Ewa Paździerska e-mail: epazdzierska@mazovia.edu.pl,

www.mazovia.edu.pl