Komunikat dotyczący szczepień przeciw COVID–19

23 grudnia 2020
2020_03_30_stater_komunikat

Komunikat dotyczący szczepień przeciw COVID–19 dla pracowników i studentów Collegium Mazovia.

ZGŁOSZENIE PRACOWNIKÓW I STUDENTÓW KIERUNKÓW MEDYCZNYCH

COLLEGIUM MAZOVIA INNOWACYJNEJ SZKOŁY WYŻSZEJ

NA SZCZEPIENIA PRZECIW COVID-19

Szanowni Państwo,

informujemy, że w ramach Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19 Collegium Mazovia zbiera zgłoszenia chętnych do szczepień studentów i pracowników uczelni, zakwalifikowanych przez MZ do priorytetowej grupy „zero”. Więcej informacji znajduje się na stronie Serwisu Rzeczypospolitej Polskiej https://www.gov.pl/web/szczepimysie/narodowy-program-szczepien-przeciw-covid-19.

Do szczepienia mogą się zgłosić osoby, niezależnie od tego czy już chorowały na COVID-19, czy jeszcze nie.  Osoby deklarujące chęć szczepienia mogą to zrobić za pośrednictwem formularza on-line podając swoje dane osobowe:

a) imię i nazwisko

b) nr PESEL

c) informacja dotycząca zatrudnienia w jednostkach medycznych

d) oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych przez wybraną placówkę medyczną zgodnie z informacją podaną na druku oświadczenia oraz udostępnianie tych danych: Centrum e-Zdrowia, Ministerstwu Zdrowia, Narodowemu Funduszowi Zdrowia w celu organizacji i realizacji procesu szczepień przeciwko chorobie wywoływanej zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 (COVID-19),

Wypełnij formularz zgłoszenia do szczepień przeciw COVID-19 w ramach priorytetowej grupy „zero”

Należy również wybrać placówkę medyczną współpracującą z Collegium Mazovia (tzw. szpital węzłowy realizujący program szczepień) oraz pobrać odpowiedni dla niej formularz oświadczenia, wydrukować, wypełnić go w wersji papierowej i podpisać, zeskanować wypełniony i podpisany formularz do formatu pdf, jpg lub png, a następnie załączyć tak przygotowany plik podczas wypełniania zgłoszenia.

Zgłoszenia przyjmujemy w nieprzekraczalnym terminie do 28 grudnia 2020 r., do godz. 10:00.

Szczepienia są dobrowolne i bezpłatne.

Z pełnym komunikatem Ministerstwa Zdrowia dotyczącym szczepień przeciw COVID-19 można zapoznać się tutaj.