Konferencja „W poszukiwaniu eduMocji, czyli pewnego razu w szkole”

24 listopada 2022
Konferencja dla nauczycieli

Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie oraz Samorząd Województwa Mazowieckiego zapraszają dyrektorów i nauczycieli różnych przedmiotów oraz różnych typów szkół na konferencję„W poszukiwaniu eduMocji, czyli pewnego razu w szkole”, która odbędzie się 29 listopada 2022 roku, w siedzibie Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach przy ul. Asłanowicza 2, w godzinach 11.00-14.00.

Głównym celem konferencji jest przedstawienie możliwości i korzyści jakie przynosi stosowanie w edukacji nowych technologii połączonych z aktywizującymi metodami nauczania.

W czasie spotkania wyjaśnimy, dlaczego jak i po co Snuć (nie tylko) cyfrowe opowieści w szkole. Przedstawimy Historię kropli krwi, odczytamy Co mają do opowiedzenia mapy. Zabierzemy uczestników w Cyfrową podróż z idolami, a także pozwolimy Zanurzyć się w tworzenie filmu. Pokażemy, jak wykorzystywać narzędzia dostępne w Laboratoriach Przyszłości. Spróbujemy przekonać, że Każdy przedmiot szkolny daję okazję do „opowiadania”. Wyjaśnimy czym są tytułowe eduMocje i wspólnie z uczestnikami sprawdzimy Moc tworzenia własnych historii.

Ze względów organizacyjnych swój udział w konferencji należy zgłosić poprzez formularz umieszczony na Platformie Obsługi Szkoleń Ośrodka. Więcej informacji oraz link do zapisów:

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Konferencja dla nauczycieli