List intencyjny z Fundacją „Razem Zmieniamy Świat”.

4 lutego 2022
2022_02_03_intencyjny_listy_CM__TZMO

Szanowni Państwo

Miło jest mi poinformować, iż Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa w Siedlcach podpisała List intencyjny z Fundacją Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych „Razem Zmieniamy Świat”, deklarując we wspólnym poczuciu odpowiedzialności, chęć współpracy w ramach projektu „Kontynent Kobiet”.

Celem partnerstwa jest wspólne edukowanie kobiet w zakresie profilaktyki oraz leczenia nietrzymania moczu. W wyniku wspólnych działań kobiety otrzymają materiały edukacyjne i wiedzę z zakresu nietrzymania moczu.

Zachęcam wszystkich studentów Wydziału Nauk o Zdrowiu do czynnego zaangażowania się w realizowanie projektu poprzez udział w bezpłatnych webinariach na temat nietrzymania moczu prowadzonych przez specjalistów. Harmonogram najbliższych webinarów znajduje się na stronie kontynentkobiet.pl

Najbliższe webinaria na temat „Dobre zachowania w trakcie ciąży i połogu a (nie)trzymanie moczu” już 2 dniu 10 lutego 2022 r. o godz. 19.00
–Czytaj więcej–

Wiedzę z tego zakresu wykorzystacie Państwo już w krótce w roli położnej i w roli pielęgniarki.

Polecam
dr n. med. Ewa Czeczelewska prof. Uczelni