Master of Business Administration (MBA)

25 stycznia 2021
2021_01_20_stater__mba_f

Collegium Mazovia Filia w Otwocku zaprasza na studia podyplomowe Master Of Business Administration (MBA).

Ponad 20 lat doświadczenia w kształceniu studentów

Collegium Mazovia kształci profesjonalistów z zakresu finansów i zarządzania już od 1999 roku. Bazując na zdobytym doświadczeniu w prowadzeniu studiów zachowujemy nowoczesne standardy kształcenia.

2021_01_22_oferta_mba_3

Rekrutacja na studia podyplomowe MBA trwa do końca lutego!

2021_01_22_opis_mba_3

Dyplom ukończenia MBA jest certyfikatem uznawanym przez kadrę kierowniczą przedsiębiorstw i instytucji.

2021_01_22_atuty_mba_3

2021_01_22_zapisz_sie_bbialy_strz
Zajęcia prowadzone są przez osoby posiadające wszechstronną i głęboką wiedzę merytoryczną oraz legitymujące się doświadczeniem praktycznym, z łatwością, trafnie i komunikatywnie wykorzystują metody interaktywne w wykształceniu umiejętności słuchaczy. Wykłady będą prowadzone między innymi przez profesorów i doktorów Collegium Mazovia, profesorów z innych uczelni krajowych i zagranicznych, pracowników ministerstw, jednostek konsultingowych i itp.

Więcej o MBA i płatnościach znajdziesz w zakładce Filia Otwock

Kontakt: