W najnowszym numerze kwartalnika CENTRUM, wydawanego przez Centrum Medyczno-Diagnostyczne w Siedlcach, znajduje się interesująca publikacja.
W wydaniu Wiosna 2026 można przeczytać artykuł Pani mgr piel. Agnieszki Łukasiuk, Specjalisty pielęgniarstwa kardiologicznego Akademii Nauk Stosowanych Mazovia, pt. „Życie po implantacji stymulatora serca”.
Autorka omawia, jak działa stymulator serca. Wyjaśnia również, jak korzystać z urządzeń elektrycznych przy jego stosowaniu oraz czy badania diagnostyczne są bezpieczne dla pacjentów z wszczepionym urządzeniem.
Zachęcamy do lektury!


  





