O uczelni

tarter-wlasc-miejsce

MAZOVIA FILM PROMOCYJNY

Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa w Siedlcach dysponuje własną bazą lokalową. W siedzibie Uczelni znajdują się nie tylko przestronne, wygodne i widne sale wykładowe i ćwiczeniowe, ale także dobrze wyposażona biblioteka. W głównym hallu stoją wygodne kanapy, na których można usiąść ze znajomymi i porozmawiać – nie tylko o nauce.

Uczelnia istnieje od 1999 roku. Od  początku swego istnienia kształci na najwyższym poziomie i nieustannie się rozwija, rozbudowując bazę lokalową i uzyskując akredytacje na prowadzenie kolejnych kierunków studiów (przeczytaj o historii Collegium Mazovia). Misją naszej Uczelni jest kształcić kadry dla przyszłości na najlepszych warunkach.

Baza lokalowa Collegium Mazovia Innowacyjnej Szkoły Wyższej to dwa własne budynki dydaktyczne, przestronny parking oraz dom akademicki mieszczący się przy ul. Bolesława Prusa.

Uczelnia dba o to, by w jej murach komfortowo czuli się wszyscy studenci, również niepełnosprawni – to dla nich przygotowaliśmy specjalny podjazd umożliwiający samodzielne dostanie się na zajęcia oraz windę.

Zapoznaj się ze statutem Uczelni oraz z jej strukturą organizacyjną.

Zobacz także