
Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa rozpoczyna rekrutację na menedżerskie studia podyplomowe MBA.
Celem studiów jest przekazanie słuchaczom aktualnej wiedzy oraz zdobycie umiejętności niezbędnych do prowadzenia biznesu w dynamicznie zmieniających się warunkach. Studia menedżerskie są również okazją do doskonalenia kwalifikacji kierowniczych dla średniej i wyższej kadry zarządzającej.
Studia organizowane są we współpracy z Towarzystwem Naukowej Organizacji i Kierownictwa (TNOiK) oraz Wyższą Szkołą Finansów i Zarządzania w Białymstoku (WSFiZ w Białymstoku).
Współpraca z TNOiK, jedną z pierwszych na świecie organizacji skupiających menedżerów gwarantuje, że przygotowany program kształcenia uwzględnia najnowsze trendy panujące w zarządzaniu biznesem. Współpraca z Wyższą Szkołą Finansów i Zarządzania w Białymstoku daje możliwość korzystania z doświadczeń tej uczelni przy realizacji studiów MBA oraz wymiany doświadczeń w trakcie wyjazdów studyjnych do partnerów zagranicznych współpracujących od wielu lat z WSFiZ w Białymstoku.
Dzięki naszym partnerom, słuchacze Podyplomowych Studiów Menedżerskich Master of Business Administration otrzymują niepowtarzalną okazję do poznania najnowszych trendów zarządzania nie tylko w wymiarze krajowym, ale także międzynarodowym.
Studia są intensywnym kursem adresowanym do menedżerów, właścicieli firm i przedsiębiorców, którzy dostrzegają potrzebę ciągłego doskonalenia oraz porównania posiadanego doświadczenia z najnowszymi trendami panującymi w zarządzaniu biznesem. Studia menedżerskie pozwalają uporządkować i ukierunkować wiedzę z zarządzania. Nabyta wiedza i zdobyte umiejętności umożliwią absolwentom swobodne i efektywne zarządzanie biznesem w dynamicznie zmieniających się warunkach.
Studia realizowane są w formie bloków tematycznych. Zajęcia prowadzą praktycy biznesu i uznani eksperci, którzy współpracują z najlepszymi ośrodkami akademickimi w Polsce i za granicą. W trakcie zajęć odbywa się wymiana wiedzy i doświadczenia między uczestnikami studiów.
Studia trwają 3 semestry. Obejmują 320 godzin dydaktycznych, z których połowa ma charakter zajęć praktycznych. Odbywają się w trakcie zjazdów sobotnio-niedzielnych – po 7 zjazdów w I i II semestrze oraz 6 zjazdów w III semestrze.
Formy i metody zajęć dydaktycznych
- wykład z wykorzystaniem prezentacji multimedialnej
- ćwiczenia warsztatowe
- analiza przypadku (case study)
- gra decyzyjna
- symulacja biznesowa
- dyskusja
- wyjazd studyjny
Szczegółowych informacji udzielają:
- Opiekun studiów, dr Tomasz Nawrocki: tel. 512 284 293
- Dziekanat: tel. 25 633 30 32 wew. 50
Zobacz także: