Nabór do Regionalnych Przedstawicieli Młodzieżowej Rady Sprawiedliwości

16 sierpnia 2022
Regionalni Przedstawiciele Młodzieżowej Rady Sprawiedliwości „Sprawiedliwych”

Zapraszamy do zapoznania się z treścią komunikatu.

Szanowni Państwo ,

ogłaszamy nabór do Regionalnych Przedstawicieli Młodzieżowej Rady Sprawiedliwości „Sprawiedliwych”, których zadaniem jest szerzenie wśród lokalnych społeczności inicjatyw związanych z edukacją prawną, mediacją i nieodpłatną pomocą prawną.

„Sprawiedliwi” zajmują się zachęcaniem dzieci i młodzieży z własnych województw do uczestniczenia w przedsięwzięciach Młodzieżowej Rady Sprawiedliwości. Na przykład do wzięcia udziału w cyklicznych wykładach o prawie, konferencjach i seminariach naukowych.

W naborze mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 16 lat i jednocześnie nie ukończyły 26 lat.

Prosimy o zgłaszanie się do dnia 19 sierpnia 2022 r. za pomocą wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego wraz z załącznikami na adres poczty elektronicznej Młodziezowa.Rada.Sprawiedliwosci@ms.gov.pl.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są pod adresem: https://www.gov.pl/web/sprawiedliwosc/nabor-2022

Serdecznie zapraszamy!

Regionalni przedstawiciele mrs sprawiedliwi