Narządzie Pomiaru Wartości Kapitału Ludzkiego

26 marca 2015
2015-03-26-starter
 Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Już 14 kwietnia w Warszawie odbędzie się spotkanie informacyjne, podczas którego eksperci Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie opowiedzą o powstającym Narzędziu Pomiaru Wartości Kapitału Ludzkiego (NLK). 

Celem spotkania jest zapoznanie przyszłych użytkowników z Narzędziem Pomiaru Wartości Kapitału Ludzkiego, możliwościami wykorzystania go w praktyce, a także korzyściami jakie może przynieść przedsiębiorstwu pomiar jego zasobów ludzkich.
„Polskim firmom brakuje instrumentów do diagnozy wartości kadr, tym bardziej trudno im zarządzać czynnikami, których nie znają, gdyż ich nie badają. Wykorzystanie NKL ma to zmienić. Dzięki narzędziu wzrośnie zrozumienie dla potrzeby analizy i budowania przemyślanej strategii zarządzania zasobami ludzkimi, a w dalszej kolejności rozwoju całego przedsiębiorstwa” - tłumaczy dr Łukasz Sienkiewicz,koordynator merytoryczny projektu NKL z Katedry Rozwoju Kapitału Ludzkiego SGH.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych świadomym podejmowaniem decyzji dotyczących swoich firm: przedsiębiorców, dyrektorów, pracowników działów HR, osoby odpowiedzialne za finanse w swoich firmach, (niezależnie od branży i ich wielkości), a także doradców finansowych.
Zainteresowanych udziałem w spotkaniu, które jest bezpłatne, zapraszamy 14 kwietnia na godzinę 9:30 do siedziby Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, która mieści się w Warszawie przy ul. Pańskiej 81/83.
Wszelkie informacje o nadchodzących spotkaniach informacyjnych i warsztatach z praktycznego wykorzystania NKL – terminy, PROGRAM oraz formularz rejestracyjny – znajdują się na stronienkl.parp.gov.pl.