Nowe kursy dla pielęgniarek, pielęgniarzy i położnych

19 stycznia 2016
2016_01_19_starter_med1_bez_hasla

Wydział Nauk o Zdrowiu Collegium Mazovia wspólnie z Mazowieckim Szpitalem Wojewódzkim w Siedlcach Sp. z o. o. uruchomiły nabór na kursy dla pielęgniarek, pielęgniarzy i położnych. Wspólna inicjatywa to dalsze zacieśnianie współpracy na linii uczelnia – szpital.

We wspólnej ofercie znalazły się dwa kursy specjalistyczne, które odpowiadają na zapotrzebowanie związane z rozszerzeniem uprawnień pielęgniarek i położnych, tj.:

Planowany termin uruchomienia kursów organizatorzy przewidzieli na marzec 2016 roku.
Dla zainteresowanych pielęgniarek, pielęgniarzy i położnych udostępniamy do pobrania formularze zgłoszeniowe na oferowane kursy specjalistyczne :
organizowane przez szpital,
organizowane przez uczelniÄ™.
Szczegółowych informacji udzielają odpowiednio:
– w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach Sp. z o.o., Zespół Promocji i Edukacji Zdrowotnej – Urszula Panek lub Aneta Urban, tel. (25) 64-03-575 lub tel. kom. 693-931-895; fax 25 64 03 224
– w Collegium Mazovia, DziaÅ‚ Spraw Studenckich – Edyta Rytel lub Zofia Zaniewicz, tel. (25)633-30-32 w. 50, fax 25 633-21-51, e-mail: dziekanat@mazovia.edu.pl