Rekolekcje społeczności akademickiej w Siedlcach

14 marca 2016
2016_03_14_rekolekcje1

Zapraszamy społeczność akademicką Collegium Mazovia, a więc władze uczelni, wykładowców, pracowników, a przede wszystkim Studentów, na Wielkopostne Rekolekcje Akademickie.

Przez trzy wieczory – od 14 do 16 marca 2016, o godz. 19.00 w kościele p.w. Ducha Św. w Siedlcach odbywać będą się rekolekcje pod hasłem „O MIŁOŚCI MIŁOSIERNEJ”. W kolejne dni rozważane będą tematy: o miłosierdziu Boga, o miłosierdziu w relacjach międzyludzkich, o miłosierdziu względem siebie.

Spowiedź rekolekcyjna odbędzie we wtorek i środę

W myśl słów „cudze chwalicie swego nie znacie” tym razem posługę słowa w czasie rekolekcji będą pełnić kapłani naszej diecezji – ks. Sławomir Szypulski, ks. Jacek Mucha, ks. Jacek Sereda i ks. Zbigniew Nikoniuk.

Zapraszamy w imieniu Duszpasterstwa Akademickiego w Siedlcach!