Rekrutacja na studia i praktyki za granicÄ…!

25 marca 2019
3_ogloszenie_erasmus_short_2_starter

Studencie! Chcesz zdobyć międzynarodowe doświadczenie w zagranicznej uczelni/instytucji i pochwalić się nim w CV? Zgłoś się do Koordynatora Erasmus+, weź udział w rekrutacji i ruszaj w drogę!

Rekrutacja na wyjazdy na studia na semestr zimowy trwa do 30 kwietnia 2019 r.

Rekrutacja na wyjazdy na praktyki ma charakter ciągły do wyczerpania limitów miejsc!

Dla kogo?

• dla studentów – studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich prowadzonych w formie stacjonarnej i niestacjonarnej
  • dla absolwentów – wyjazd może odbyć siÄ™ w ciÄ…gu 12 miesiÄ™cy po ukoÅ„czeniu studiów, należy wziąć udziaÅ‚ w rekrutacji podczas ostatniego roku studiów.

Jak długo?

• wyjazdy od 2 do 12 miesiÄ™cy

Za ile?

• stypendium nawet do 600 EUR miesiÄ™cznie.

Gdzie?

Uczelnie partnerskie

Oferty praktyk – Student może skorzystać z ofert praktyk w instytucjach, z którymi Collegium Mazovia nawiÄ…zaÅ‚o współpracÄ™ lub znaleźć samemu instytucjÄ™ przyjmujÄ…cÄ… na praktyki

Więcej informacji u Koordynatora Erasmus+ Collegium Mazovia:

Karolina Urban
kurban@mazovia.edu.pl / erasmus@mazovia.edu.pl
tel. 25 633 30 32 wew. 11
pokój A1-015 (Biuro Rektora)

ZAINWESTUJ W SIEBIE! WYJEDŹ NA ERASMUSA!