Rozkłady zajęć – nowa odsłona

22 września 2021
2021_09_21_rozklady_zajec
 Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Szanowni Studenci i Wykładowcy Collegium Mazovia!

Informujemy, że od nowego roku akademickiego 2021/2022 nasza Uczelnia udostępnia platformę cyfrową wspomagającą proces studiowania o nazwie e.MAZOVIA
Jedną z dostępnych funkcji jest publikacja rozkładu zajęć oraz składanie podań i wniosków bezpośrednio poprzez system informatyczny e.MAZOVIA (rozkłady zajęć nie będą już dostępne w zakładce: studenci/rozklady-zajec/)

Aby sprawdzić swój indywidualny plan zajęć należy zalogować się bezpośrednio na swoje konto w systemie informatycznym e.MAZOVIA (każdy student oraz wykładowca posiada takie konto)

https://e.mazovia.edu.pl/

Następnie należy kliknąć w pole Zaloguj w prawym górnym rogu oraz wpisać prawidłowe dane logowania.

Osoby, które nie korzystały jeszcze z systemu informatycznego e.MAZOVIA powinny przy pierwszym logowaniu ustalić nowe hasło użytkownika (za pomocą funkcji „nie pamiętasz hasła?). Odbywa się to za pomocą linku aktywacyjnego zawierającego instrukcję dalszego postepowania, wysyłanego na zarejestrowany w systemie adres e-mail użytkownika.

Zobacz także: e.Mazovia – instrukcja logowania

  • Dla studentów domyślnie jest to uczelniany adres e-mail w domenie @poczta.cm (adres składa się z inicjałów i numeru albumu np. mz11555@poczta.cm)
  • Dla wykładowców jest to adres email prywatny.

W razie problemów z logowaniem prosimy o bezpośredni kontakt z Dziekanatem:

Zachęcamy do zalogowania się do systemu e.MAZOVIA i przetestowania swojego konta przed rozpoczęciem zajęć.