Ruszają kolejne specjalizacje dla pielęgniarek i położnych

18 maja 2017
2017_05_17_stater_pielegniarki1
 Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Centrum Kształcenia Podyplomowego Collegium Mazovia informuje o uruchomieniu kształcenia podyplomowego dla pielęgniarek i położnych.

Już w dniu 17 czerwca br. zaplanowaliśmy rozpoczęcie zajęć na szkoleniach specjalizacyjnych w dziedzinach:  

  • pielęgniarstwa neonatologicznego,
  • pielęgniarstwa geriatrycznego,
  • anestezjologii i intensywnej opieki

Postępowanie kwalifikacyjne odbędzie się 9 czerwca br. o godz. 15:00. Zainteresowane uczestnictwem pielęgniarki i pielęgniarzy prosimy o bezzwłoczne złożenie kompletu dokumentów tj.:

– wniosek o zakwalifikowanie do specjalizacji wraz z załącznikami

- zaświadczenie o posiadaniu co najmniej 2 – letniego stażu pracy w wykonywanym zawodzie

– oświadczenie o zapoznaniu się z Regulaminem Kształcenia podyplomowego

Osoby zainteresowane ukończeniem specjalizacji w danej dziedzinie, a nieposiadające wymaganych kursów specjalistycznych, zapraszamy do kontaktu z Centrum Kształcenia Podyplomowego Collegium Mazovia pod numerami telefonów 25 633 30 32 wew. 43 lub 53  Dla tych osób partnerzy Collegium Mazovia uruchomią kształcenie na wymaganych kursach, co umożliwi uzupełnienie wymaganych kwalifikacji przed zakończeniem specjalizacji.

Jednocześnie informujemy, że prowadzimy nabór na pozostałe specjalizacje znajdujące się w ofercie Centrum. Kształcenie zostanie uruchomione po zebraniu odpowiedniej liczby zainteresowanych.

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty szkoleniowej Centrum Kształcenia Podyplomowego Collegium Mazovia. Posiadane przez nas wieloletnie doświadczenie w kształceniu podyplomowym pielęgniarek i położnych zapewnia wysoki poziom świadczonych usług edukacyjnych. Potwierdzają to dotychczasowe wyniki zdawalności egzaminu państwowego przez naszych uczestników, które wynoszą 100%.