Ruszają kolejne specjalizacje dla pielęgniarek i położnych

12 grudnia 2019
2017_02_07_stater_med
 Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Centrum Kształcenia Podyplomowego Collegium Mazovia informuje o uruchomieniu kształcenia na specjalizacjach dla pielęgniarek i położnych.

Już w dniu 25 stycznia 2020 r. zaplanowaliśmy rozpoczęcie zajęć na szkoleniach specjalizacyjnych w dziedzinach:  

  • pielęgniarstwa opieki paliatywnej,
  • pielęgniarstwa internistycznego,
  • pielęgniarstwa chirurgicznego,

Zainteresowane uczestnictwem pielęgniarki i pielęgniarzy prosimy o bezzwłoczne rejestrowanie się w systemie SMK.

Osoby zainteresowane ukończeniem specjalizacji w danej dziedzinie, a nieposiadające wymaganych kursów specjalistycznych, zapraszamy do kontaktu z Centrum Kształcenia Podyplomowego Collegium Mazovia pod numerami telefonów 25 633 30 32 wew. 43 lub 53  Dla tych osób partnerzy Collegium Mazovia uruchomią kształcenie na wymaganych kursach, co umożliwi uzupełnienie wymaganych kwalifikacji przed zakończeniem specjalizacji.

Jednocześnie informujemy, że prowadzimy nabór na pozostałe specjalizacje znajdujące się w ofercie Centrum. Kształcenie zostanie uruchomione po zebraniu odpowiedniej liczby zainteresowanych.

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty szkoleniowej Centrum Kształcenia Podyplomowego Collegium Mazovia. Posiadane przez nas wieloletnie doświadczenie w kształceniu podyplomowym pielęgniarek i położnych zapewnia wysoki poziom świadczonych usług edukacyjnych. Potwierdzają to dotychczasowe wyniki zdawalności egzaminu państwowego przez naszych uczestników, które wynoszą 100%.