Ruszył nabór na studia przemienne

8 stycznia 2016
2016_01_08_starter

Jeśli szukasz studiów, które szybko i trafnie dopasowują się do ciągle zmieniających się warunków rynkowych. Jeśli chcesz zdobyć nie tylko zawód, ale i praktyczne narzędzia do zarabiania pieniędzy na własną rękę, ta oferta jest dla Ciebie!

Studia w Collegium Mazovia pomogą zdobyć zawód, o którym marzyłeś. Równocześnie prowadzony przez uczelnię model kształcenia praktycznego pozwoli rozszerzyć perspektywy zawodowe, a także stać się atrakcyjnym, pewnym swoich umiejętności pracownikiem lub kreatywnym i innowacyjnym przedsiębiorcą.

Właśnie ruszyła rekrutacja na studia przemienne w Collegium Mazovia.
Nie czekaj i sprawdź, jak zostać studentem naszej uczelni.

Studia ekonomiczne:

Studia inżynierskie:

Studia medyczne:

UWAGA! Dla naszych przyszłych studentów przygotowaliśmy system promocji i ulg, a także stypendia dostępne już od pierwszego semestru studiów. Sprawdź koniecznie, jak możesz z nich skorzystać.

Szczegółowe informacje dostępne są pod nr tel.: 25 633-30-32 wew. 88.