Siedlczanie kontra artyÅ›ci – wielki mecz za nami.

23 września 2017
mecz10
 Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

17 września na stadionie miejskim w Siedlcach zmierzyły się Reprezentacja Artystów Polskich i Zawodowa Reprezentacja Siedlec.

W rozgrywkach udział wzięli znani z ekranów aktorzy i celebryci naprzeciwko których stanęli zawodnicy z Siedlec, reprezentanci ponad dwudziestu firm z różnych branż. Wśród nich znajdował się przedstawiciel Collegium Mazovia Innowacyjnej Szkoły Wyższej Pan Sebastian Klocek.

Mecz miał wymiar charytatywny. Podczas spotkania zbierano pieniądze na leczenie Pawła Matłacza – wychowanka sieleckiej Pogoni, który uległ ciężkiej kontuzji. On sam dał sygnał do rozpoczęcia meczu.

Pierwsza połowa spotkania zdecydowanie należała do gości. Do 6 minuty zawodnicy strzelili siedlczanom 2 bramki. W drugiej połowie reprezentanci naszego miasta pokazali na co ich stać i strzelili pierwszą a potem w doliczonym czasie drugą, wyrównującą bramkę. Gole dla artystów zdobył aktor Przemysław Cypryański a dla siedlczan Piotr Woźnica z Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej.

Warto nadmienić, że pierwszą bramkę strzelił nasz reprezentant Sebastian Klocek, jednakże podający był na pozycji spalonej i bramka nie została uznana :( Mecz zakończył się remisem 2:2, ale wynik był tu sprawą drugorzędną…

Obie drużyny z rąk włodarzy miasta odebrały pamiątkowe medale oraz wspólny puchar, który został przeznaczony na licytację. Uzyskane pieniądze również trafią na leczenie Pawła Matłacza.

Na siedlecki stadion przybyła liczna grupa kibiców, którzy dopingowali nie tylko swoich przedstawicieli z Siedlec. Po spotkaniu można było otrzymać grupowe, pamiątkowe zdjęcie zawodników z autografami.

Mecz poprowadził siedlecki arbiter międzynarodowy – Krzysztof Jakubik.