Spotkajmy się na XXVIII Międzynarodowych Dniach z Doradztwem Rolniczym

8 września 2022
2022_09_07_zaproszenie_na_targi

Jak w ubiegłym roku tak i w najbliższy weekend 10 i 11 września na terenach rekreacyjnych przy Stadionie na ul. Jana Pawła II w Siedlcach odbędzie się największa w regionie coroczna, międzynarodowa impreza wystawienniczo – targowa.

I tak samo jak w ubiegłym roku nie zabraknie tam przedstawicieli naszej uczelni.

MiÄ™dzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym – to możliwość wymiany doÅ›wiadczeÅ„, nawiÄ…zywania współpracy, uzyskania informacji dotyczÄ…cych innowacji, zasiÄ™gania opinii i porad instytucji dziaÅ‚ajÄ…cych na rzecz rolnictwa, a także prezentacja towarów, usÅ‚ug, produktów oraz edukacji.

Serdecznie zapraszamy Was na nasze stoisko gdzie szerzej będziecie mogli dowiedzieć się o ofercie jaką od października ma dla Was Akademia Nauk Stosowanych Mazovia.