Spotkanie z ekspertem i podpisanie umowy o współpracy

18 czerwca 2022
2022_06_21_starter_po_spotkaniu_z_ekspertem

18 czerwca br. w naszej uczelni odbył się wykład mgr inż. Jana Gładkiego

wielu studentów budownictwa z zainteresowaniem wysłuchało poruszanych tematów. Szczególną chęć pogłębienia wiedzy wykazywali studenci, którzy swoje prace opierają na badaniach związanych z biowęglem.

Przed rozpoczęciem wykładu została podpisana umowa o współpracy z firmą RDA Technologies Incorporated z Halifax w Nowej Szkocji w Canadzie gdzie Pan mgr inż. Gładki jest Członkiem Zarządu Dyrektorów pełniącym rolę Dyrektora Operacyjnego.

W porozumieniu uczelnia i instytucja którą reprezentował prelegent zobowiązały się m. in.

• prowadzić współpracÄ™ wspólnie okreÅ›lonych w dziedzinach oraz realizować wspólne programy i przedsiÄ™wziÄ™cia
  • wymieniać doÅ›wiadczenia w zakresie nauki i praktyki;
  • prowadzić współpracÄ™ kadry naukowo-dydaktycznej, studentów i pracowników,
  • wspólnie prowadzić badania naukowe, projekty i praktyki.

Cieszymy się, że nasza uczelnia zyskała takiego partnera, który może przyczynić się do dalszego rozwoju prowadzonych przez nas badań

Poniżej zamieszczamy krótką fotorelację z wydarzenia.