Staże i kursy dla osób z niepełnosprawnościami z województwa mazowieckiego.

22 maja 2023
2023_05_19_od_stazu_do_angazu_starter
 Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Zapraszamy do skorzystania z możliwości jakie oferuje program „Od stażu do angażu- aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnościami z woj. mazowieckiego”.

Projekt jest realizowany przez Fundację Instytut Rozwoju Regionalnego i współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON).

Jeżeli posiadasz aktualne orzeczenie o niepełnosprawności, nie pracujesz i jesteś w wieku aktywności zawodowej, to jest to projekt dla Ciebie!

Fundacja oferuje szereg korzyści i wsparcia, które mają na celu zwiększenie szans na zatrudnienie oraz rozwój zawodowy.

W ramach projektu proponowane są 3-miesięczne płatne staże, podczas których można zdobyć praktyczne doświadczenie zawodowe. Dodatkowo, zapewnione będą także specjalistyczne kursy zawodowe, które pomogą poszerzyć posiadane umiejętności i wiedzę. W trakcie stażu uczestnik będzie miał wsparcie coacha, doradcy zawodowego, psychologa oraz innych specjalistów z zakresu rynku pracy.

Projekt obejmuje pośrednictwo pracy, co oznacza, aktywne poszukiwanie dla uczestników odpowiednich ofert zatrudnienia. Organizowane będą również warsztaty umiejętności miękkich, które pomogą doskonalić umiejętności interpersonalne, komunikacyjne i zarządzania czasem. W ramach wsparcia oferowana jest także pomoc asystenta.

Ulotka_projekt_stażowy_FIRR_PFRON_page-0001