Szczepienia przeciwko COVID-19 – ważne informacje

15 stycznia 2021
2020_12_30_stater_szczepionka_covid
 Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Informujemy, że do 14 stycznia 2021 r. były zbierane zapisy osób w ramach Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19 zakwalifikowanych przez MZ do priorytetowej grupy „zero”. W związku z tym Collegium Mazovia zbierała zgłoszenia chętnych do szczepień studentów i pracowników uczelni.

Zgłoszenia te zostały wysłane bezpośrednio do placówek medycznych współpracujących z Collegium Mazovia (tzw. szpitale węzłowe realizujące program szczepień).

Jaki jest następny krok?

Wszystkie osoby, które zarejestrowały się za pośrednictwem Collegium Mazovia i przez to uzyskały e-skierowania na szczepienie, powinny postępować zgodnie z instrukcją zawartą na Serwisie Ministerstwa Zdrowia i Narodowego Funduszu Zdrowia.

Zarejestruj się elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl

System zaproponuje Ci dostępne terminy w wybranym przez Ciebie szpitalu węzłowym.

Zaraz po dokonaniu rezerwacji, otrzymasz powiadomienie SMS, a następnie ponownie przypomnimy Ci o szczepieniu dzień przed planowanym terminem.

Jeśli chcesz skorzystać z tego sposobu rejestracji, musisz posiadać Profil Zaufany. Jeżeli go nie masz, skontaktuj się z infolinią NFZ 989, bezpośrednio z wybranym punktem szczepień lub skorzystaj ze wsparcia swojej przychodni.

https://pacjent.gov.pl/

Zobacz także:

https://www.gov.pl/web/szczepimysie/rejestracja