Teraz jest czas na Twój ruch. Podejmij wyzwanie!

12 lutego 2021
2020_02_12_starter_wzorzec_nowy_tlo_black_blue

Collegium Mazovia Filia w Otwocku zaprasza na studia podyplomowe Master Of Business Administration (MBA).

Ponad 20 lat doświadczenia w kształceniu studentów

Collegium Mazovia kształci profesjonalistów z zakresu finansów i zarządzania już od 1999 roku. Bazując na zdobytym doświadczeniu w prowadzeniu studiów zachowujemy nowoczesne standardy kształcenia.

2021_02_10_grafika_nr_0

2021_02_10_grafika_nr_4_przekreslone

2021_02_10_grafika_nr_2

Zajęcia prowadzone są przez osoby posiadające wszechstronną i głęboką wiedzę merytoryczną oraz legitymujące się doświadczeniem praktycznym, z łatwością, trafnie i komunikatywnie wykorzystują metody interaktywne w wykształceniu umiejętności słuchaczy.

Wykłady prowadzą profesorowie i doktorzy Collegium Mazovia, profesorowie z innych uczelni krajowych i zagranicznych, pracownicy ministerstw, jednostek konsultingowych i itp.

2021_01_22_zapisz_sie_bbialy_strz

Więcej o MBA i płatnościach znajdziesz w zakładce Filia Otwock

MBA Master of business administration Education concept.

Kontakt:

Collegium Mazovia Filia w Otwocku