Weź udział w II Olimpiadzie wiedzy. Wyślij swoje zgłoszenie!

13 kwietnia 2023
Baner_PZWL_II_Olimpiada_widzy_Badania_fizykalne_1000x600_0223_F_v2

Zapraszamy do udziału w II edycji Olimpiady, organizowanej przez PZWL Wydawnictwo Lekarskie i Akademię Nauk Stosowanych Mazovia.

Kto może wziąć udział

Do udziału w Olimpiadzie zapraszamy studentów I stopnia kierunku pielęgniarstwo i położnictwo.

pobrane (1)

Przebieg Olimpiady

pobrane

Zasady udziału w Olimpiadzie

• Zarejestruj siÄ™ za pomocÄ… Formularza ZgÅ‚oszeniowego (do pobrania poniżej).
  • WypeÅ‚niony i podpisany skan przeÅ›lij na adres mailowy: kontakt@nursing.com.pl lub poprzez poniższą formatkÄ™ zgÅ‚oszeniowÄ… online.
  • Na zgÅ‚oszenia czekamy do 20.04.2023.
  • Zapoznaj siÄ™ z regulaminem konkursu. Sprawdź tutaj
  • Link do testu wiedzy online (I etap) wyÅ›lemy mailem 25.04.2023 o godzinie 16:00.
  • Test bÄ™dzie aktywny przez 3 godziny (w tym czasie należy przystÄ…pić do jego rozwiÄ…zania). UWAGA: w przypadku tej samej liczby punktów, laureaci I etapu zostanÄ… wyÅ‚onieni na podstawie kryterium czasu – im krótszy czas rozwiÄ…zania testu, tym wiÄ™ksze szanse na awans do kolejnego etapu.
  • Wyniki testu I etapu zostanÄ… przesÅ‚ane na adresy mailowe każdego Uczestnika.
  • Do II etapu Olimpiady zostanie zakwalifikowanych 30 laureatów, których poinformujemy osobnym mailem do dnia 28.04.2023.
  • II i III etap Olimpiady odbÄ™dzie siÄ™ stacjonarnie w siedzibie Uczelni, 25 maja.

Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie: NURSING.COM.PL

Czekamy na Twoje zgłoszenie!