Wybory do organów uczelni

23 września 2022
Businessman hand putting money coin stack growing business.

W związku z wygaśnięciem mandatów obecnych przedstawicieli studentów w organach Uczelni informujemy, że w dniach 15-23 października 2022 r. odbędą się wybory:

• do Senatu Uczelni
  • uzupeÅ‚niajÄ…ce do Parlamentu Studentów

Serdecznie zapraszamy od kandydowania i udziaÅ‚u w wyborach. Przypominamy, że samorzÄ…d studencki jest wyÅ‚Ä…cznym reprezentantem ogółu studentów na uczelni i ma wiele kompetencji, m.in. prowadzi dziaÅ‚alność w zakresie spraw studenckich, w tym socjalno-bytowych i kulturalnych, decyduje w sprawach rozdziaÅ‚u Å›rodków finansowych przeznaczonych na sprawy studenckie, opiniuje programy ksztaÅ‚cenia, przedstawiciele studentów zasiadajÄ… w senacie i radach wydziałów oraz różnych komisjach dziaÅ‚ajÄ…cych na uczelni.”

PrzewodniczÄ…ca Parlamentu Studenckiego
Sandra Dudek

Termin zgłaszania kandydatów: do 11 października 2022 roku w godzinach 08.00 – 16.00

Po wypełnieniu i podpisaniu odpowiedniego formularza zgłoszeniowego należy dostarczyć go do Dziekanatu lub zeskanować i przesłać na adres info@mazovia.edu.pl

Wybory odbędą się: 15 – 23 października 2022 roku w godzinach 08.00 – 18.00 (sobota – niedziela) oraz 08.00 – 16.00 (poniedziałek – piątek).

Głosować można w holu głównym w Collegium Mazovia ul. Sokołowska 161 – parter przy Dziekanacie.

Zapraszamy!