XIV Siedleckie Targi Pracy za nami.

14 czerwca 2017
DSC_0048

Ponad 50 wystawców oferujących ponad tysiąc ofert pracy. 10 czerwca w Powiatowym Urzędzie Pracy w Siedlcach odbyły się XIV Siedleckie Targi Pracy.

Pomimo ciepłej i słonecznej soboty na targi odbywające się w siedzibie siedleckich urzędów pracy przyszło bardzo wiele osób chcących poznać ofertę lokalnych i regionalnych pracodawców. Dodatkową atrakcją była możliwość zrobienia sobie bezpłatnie zdjęcia do CV lub wzięcia udziału w kursie na napisanie profesjonalnego CV.

Oferty byÅ‚y różne: – praca w branży IT, ksiÄ™gowoÅ›ci, praca dla spawaczy, sprzedawców czy oferty sezonowe – powiedziaÅ‚a Ewa Marchel, dyrektor Powiatowego UrzÄ™du Pracy w Siedlcach. Do wstÄ…pienia w szeregi swoich formacji zachÄ™caÅ‚y również sÅ‚użby mundurowe m.in. Policja, SÅ‚użba WiÄ™zienna czy Straż Miejska.

Wśród stoisk swój punkt miała także Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa. Pracownicy uczelni odpowiadali na pytania dotyczące głównie planowania dalszego kształcenia i kariery zawodowej z uwzględnieniem indywidualnych predyspozycji oraz rozdawali broszury i ulotki informacyjne z aktualną ofertą edukacyjną.

Targi, które odbyły się 10 czerwca w Siedlcach, zorganizowali: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach, siedlecka filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa w Siedlcach oraz Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach.

Galeria: