XV Siedleckie Targi Pracy za nami

19 czerwca 2018
Businessman hand putting money coin stack growing business.

W piątek 15 czerwca 2018 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach, przy ul. Ks. J. Popiełuszki 8 odbyły się po raz piętnasty Siedleckie Targi Pracy.

W Targach wzięło udział ponad 60 firm, które przygotowały ponad 1000 ofert pracy. Na pracowników czekał m.in. Mostostal Siedlce, Drosed, Bozamet, Valmont, Fenes S.A., Topaz, Stadler, Elmo, Zeltech.

Z uwagi na bardzo dużą liczbę wystawców wydzielono strefy tematyczne:

• Handlu, usług i transportu
  • Przemysłu
  • Zdrowia, urody i edukacji
  • Doradztwa personalnego i HR
  • Mundurowa

Targi cieszyły się zainteresowaniem potencjalnych pracowników. Odwiedzający mieli możliwość porozmawiania z przedstawicielami pracodawców, mogli złożyć dokumenty aplikacyjne.  Mogli także bezpłatnie skorzystać z wykonania makijażu i zrobienia zdjęć do CV.

Organizatorem Targów był Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach, Siedlecka Filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie, Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa oraz Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach. Patronat honorowy objęli: Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Prezydent Miasta Siedlce i Starosta Siedlecki.

Wśród stoisk swój punkt miała także Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa. Pracownicy uczelni odpowiadali na pytania dotyczące głównie planowania dalszego kształcenia i kariery zawodowej z uwzględnieniem indywidualnych predyspozycji oraz rozdawali broszury i ulotki informacyjne z aktualną ofertą edukacyjną. Podczas Targów przeprowadzony został Konkurs fotograficzny „Zrób foto-wygraj nagrody!” Wystarczyło zrobić pomysłowe i nowatorskie zdjęcie, które w oryginalny sposób ukazywały specyfikę XV Siedleckich Targów Pracy i wysłać na adres sklocek@mazovia.edu.pl w terminie do 20 czerwca 2018 roku.

Więcej informacji o Konkursie znajdziesz tutaj: Zrób foto-wygraj nagrody!

Galeria: