XX Siedleckie Targi Pracy za nami

15 kwietnia 2026
Targi_pracy_2026_starter
 Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

Dzisiaj w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Siedlcach przy ul. ks. J. Popiełuszki 8, odbyła się jubileuszowa, dwudziesta edycja Siedleckich Targów Pracy.

Tegoroczne wydarzenie przyciągnęło liczne grono pracodawców oraz osoby zainteresowane podjęciem lub zmianą pracy. Uczestnicy mieli możliwość bezpośrednich rozmów z przedstawicielami firm, poznania zasad rekrutacji, zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach oraz oczekiwanych kompetencji.

Organizatorami Targów byli: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach, Siedlecka Filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie, Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Siedlcach.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Marszałek Województwa Mazowieckiego, Prezydent Miasta Siedlce oraz Starosta Siedlecki.

Wśród wystawców swoje stoisko miała również Akademia Nauk Stosowanych Mazovia. Pracownicy uczelni udzielali informacji dotyczących planowania dalszego kształcenia i rozwoju kariery zawodowej, z uwzględnieniem indywidualnych predyspozycji kandydatów, a także prezentowali aktualną ofertę edukacyjną uczelni.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.