XXI FESTIWAL NAUKI I SZTUKI W SIEDLCACH

9 października 2019
2019_10_04_festiwal_nauki_stater1

W dniach 17-20 października 2019 roku odbędzie się XXI Festiwal Nauki i Sztuki w Siedlcach pod tytułem „Nauka scala rodziny. Nauka łączy pokolenia. Nauka czyni człowieka wolnym!”

Historia festiwalu sięga 1999 roku, kiedy to odbyła się jego pierwsza edycja. Organizatorami wydarzenia jest Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach oraz Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa. Patronat naukowy nad wydarzeniem objęła Rada Upowszechniania Nauki przy Prezydium PAN, Siedleckie Towarzystwo Naukowe, Festiwal Nauki w Warszawie oraz Polskie Towarzystwo Higieniczne Oddział Siedlecki. Patronat honorowy na Festiwalem objął Prezydent Miasta Siedlce – Pan Andrzej Sitnik oraz Starosta Siedlecki – Pan Karol Tchórzewski.

W tegorocznej edycji Festiwalu Collegium Mazovia zorganizuje seminarium w swojej siedzibie przy ul. Sokołowskiej 161:

Sesja III (niedziela, 20.10.2019 r.)
Promocja zdrowia
Sala A2-015, godz. 13.15 – 16.05
Promocja zdrowia – Spotkanie dostarczy wiedzy niezbędnej do podejmowania działań służących umacnianiu zdrowia i kształtowaniu postawy prozdrowotnej oraz uzyskaniu umiejętności oceny najważniejszych zagrożeń zdrowia oraz zapobiegania chorobom w rodzinie i społeczności. Zajęcia dla wszystkich zainteresowanych tematyką.
Prowadzący zajęcia: mgr Aneta Urban.

Serdecznie zapraszamy!

2019_10_04_festiwal_nauki_plakat