Z wizytÄ… w Startup Academy – Zintegrowany Program Collegium Mazovia.

8 lipca 2022
2022_07_08_wizyta_w_startupie

W dniach 04.07-05.07.2022 r. grupa naszych studentów z Wydziału Nauk Stosowanych wzięła udział w wizycie studyjnej zorganizowanej w ramach projektu Zintegrowany Program Collegium Mazovia.

Celem wyjazdu uczestników projektu była wizyta w Startup Academy w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 1a, w organizacji która wspiera młodych przedsiębiorców dążących do rozwinięcia
własnego biznesu, samorządy oraz duże firmy, które chcą zwiększyć efektywność swoich działań stosując narzędzia i techniki startupowe. Była to już kolejna, a zarazem ostatnia wizyta studyjna w
tym miejscu w ramach realizowanego projektu.

Podczas wizyty nasi studenci wziÄ™li udziaÅ‚ w warsztatach poÅ›wiÄ™conych tematyce startupów oraz modeli biznesowych. Na zajÄ™ciach zostaÅ‚y omówione także zagadnienia dotyczÄ…ce budowania wÅ‚asnej Å›cieżki kariery i ciÄ…gÅ‚ego rozwoju oraz aktualna analiza trendów na rynku pracy. Studenci mieli również okazjÄ™ wziąć udziaÅ‚ w zajÄ™ciach z zakresu doradztwa podatkowego. Warsztaty prowadzone byÅ‚y przez Prezesa ZarzÄ…du Startup Academy – MichaÅ‚a Misztala oraz trenerów Startup Academy – KarolinÄ™ PiotrowskÄ… i AleksandrÄ™ Nowak-GrombkÄ…. Podczas wizyty studyjnej studenci odwiedzili również Stadion PGE Narodowy, gdzie mogli zobaczyć ogromnÄ… przestrzeÅ„ biurowÄ… znajdujÄ…cÄ… siÄ™ na terenie PGE.

Z pewnością wizyta w Startup Academy w Warszawie była bardzo udana i wzbogaciła naszych studentów w cenne doświadczenie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wizyty studyjnej.