Z wizytą w Startup Academy – Zintegrowany Program Collegium Mazovia.

8 lipca 2022
2022_07_08_wizyta_w_startupie

W dniach 04.07-05.07.2022 r. grupa naszych studentów z Wydziału Nauk Stosowanych wzięła udział w wizycie studyjnej zorganizowanej w ramach projektu Zintegrowany Program Collegium Mazovia.

Celem wyjazdu uczestników projektu była wizyta w Startup Academy w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 1a, w organizacji która wspiera młodych przedsiębiorców dążących do rozwinięcia
własnego biznesu, samorządy oraz duże firmy, które chcą zwiększyć efektywność swoich działań stosując narzędzia i techniki startupowe. Była to już kolejna, a zarazem ostatnia wizyta studyjna w
tym miejscu w ramach realizowanego projektu.

Podczas wizyty nasi studenci wzięli udział w warsztatach poświęconych tematyce startupów oraz modeli biznesowych. Na zajęciach zostały omówione także zagadnienia dotyczące budowania własnej ścieżki kariery i ciągłego rozwoju oraz aktualna analiza trendów na rynku pracy. Studenci mieli również okazję wziąć udział w zajęciach z zakresu doradztwa podatkowego. Warsztaty prowadzone były przez Prezesa Zarządu Startup Academy – Michała Misztala oraz trenerów Startup Academy – Karolinę Piotrowską i Aleksandrę Nowak-Grombką. Podczas wizyty studyjnej studenci odwiedzili również Stadion PGE Narodowy, gdzie mogli zobaczyć ogromną przestrzeń biurową znajdującą się na terenie PGE.

Z pewnością wizyta w Startup Academy w Warszawie była bardzo udana i wzbogaciła naszych studentów w cenne doświadczenie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wizyty studyjnej.