Zacznij studia od marca w Filii Collegium Mazovia w Otwocku!

18 stycznia 2022
2022_01_17_studia_przemienne_starter

Zastanawiasz się czy warto podjąć studia? Jedno jest pewne – na inwestycji w siebie jeszcze nikt nie stracił. Nie czekaj do października!

Filia Collegium Mazovia Innowacyjnej Szkoły Wyższej w Otwocku od 17 stycznia br. prowadzi rekrutację na kierunek Pielęgniarstwo I stopnia w trybie weekendowym. Już od 21 lutego możesz zostać studentem i realizować swoje marzenia.

Zarejestruj się online poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, będącego jednym z wymaganych dokumentów w procesie rekrutacji.

2021_01_22_zapisz_sie_bbialy_strz

Ze względu na obecną sytuację wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego online jest konieczne do zapisania się na aplikowany kierunek studiów. Następnie rekomendujemy dostarczenie dokumentów pocztą/kurierem lub osobiście.

Więcej o wymaganych dokumentach przeczytasz w zakładce Kandydaci – Jak zostać studentem?

Jak zacząć studia w Collegium Mazovia? Poprowadzimy Cię krok po kroku:

2020_09_18_poradnik_jak_zaczac_final

Poznaj nas…