Zapisy na szkolenie – Podatek VAT w branży TSL

13 maja 2015
2015-05-11-starter-tiry
 Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

29 maja br. w Collegium Mazovia Innowacyjnej Szkole Wyższej odbędzie się szkolenie – Podatek VAT w branży TSL – Zasady stosowania preferencyjnego opodatkowania.

Celem zajęć jest przekazanie uczestnikom niezbędnej wiedzy w zakresie prawidłowego rozliczenia podatku VAT w branży TSL, prawidłowego fakturowania i sporządzania deklaracji VAT, a także informacji podsumowującej oraz przegląd najnowszego orzecznictwa dotyczącego branży.

Szkolenie adresowane jest do przedsiębiorców działających w branży TSL pracowników działów księgowości, głównych księgowych, właścicieli i pracowników biur rachunkowych oraz studentów i absolwentów kierunku finanse i rachunkowość.

W programie szkolenia znajdą się panele poświęcone między innymi zakresowi czynności opodatkowanych podatkiem VAT, momentowi powstania obowiązku podatkowego w VAT w branży TSL, czy też zasadom odliczania podatku VAT.

Szkolenie poprowadzi Paweł Barnik – Kierownik Zespołu ds. Podatku VAT – trener ECDDP. Specjalizuje się w zakresie tematyki podatku od towarów i usług oraz podatku od wartości dodanej. Związany również z rachunkowością – były pracownik kancelarii podatkowej na stanowisku księgowym. Obecnie odpowiedzialny za sporządzanie opinii podatkowo-prawnych z zakresu tematyki podatku od towarów i usług, podatku od wartości dodanej, Dyrektyw Wspólnotowych. Autor i współautor licznych publikacji w prasie fachowej oraz portalach związanych z tematyką podatkową (Rzeczpospolita, e-rachunkowość, Gazeta Prawna, interia.pl, wieszjak.pl, etc.).

Wszelkie pytania odnośnie szkolenia można kierować na numery telefonów:

Agnieszka Pietrzak
tel. 25 633-30-32 w. 67
Grażyna Bednarczyk
tel. 25 633-30-32 w. 48
e-mail: szkolenia@mazovia.edu.pl

Oferta szkoleniowa: Podatek VAT w branży TSL – Zasady stosowania preferencyjnego opodatkowania