Zapraszamy na konferencję

31 sierpnia 2016
2016_08_30_starter_wiedza_ipraktyka
 Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

20 października rozpocznie się dwudniowa konferencja naukowa pt. Wiedza i praktyka w ochronie i promocji zdrowia. Zapraszamy do uczestnictwa!


Konferencja ma charakter wielopłaszczyznowej wymiany doświadczeń ludzi nauki i praktyki . Adresowana jest do szerokiego grona odbiorców zajmujących się zawodowo problematyką ochrony zdrowia, edukacją i promocją zdrowia, bezpieczeństwem i higieną pracy, problemami wieku senioralnego, kształcenia kadr na potrzeby ochrony zdrowia, bezpieczeństwa pracy i pomocy społecznej.
Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji. Informacje o warunkach uczestnictwa dostępne są na stronie organizatora. Wypełnione zgłoszenia uczestnictwa przyjmuje Sekretariat konferencji.

Zapraszamy wykładowców, studentów i absolwentów zainteresowanych publikacją artykułów w monografii pokonferencyjnej do zapoznania się z działem Dla autorów.

Organizatorami tego przedsięwzięcia są Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Medycyny Środowiskowej w Sosnowcu, Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie oraz Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa.
Do współorganizacji przystąpiło także szereg instytucji:

  • Instytut Medycyny Pracy i Zdrowia Środowiskowego w Sosnowcu
  • Ośrodek Pedagogiki Pracy Innowacyjnej Gospodarki w Instytucie Technologii Eksploatacji – Państwowy Instytut Badawczy w Radomiu
  • Katedra i Zakład Higieny Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
  • Stowarzyszenie Absolwentów Studiów Podyplomowych CIOP-PIB w Warszawie
  • Stowarzyszenie Zdrowa Praca

 

Zobacz także:
Skład Komitetu Naukowego
Program konferencji
Miejsce konferencji