Zapraszamy na spotkanie profilaktyczno – integracyjne

6 lutego 2017
2017_02_06_zaproszenie_pielegniarki_stater

22 lutego 2017 r. w Collegium Mazovia Innowacyjnej Szkole Wyższej odbędzie się spotkanie profilaktyczno – integracyjne pod hasłem „Pielęgniarstwo wobec chorób społecznych i cywilizacyjnych”.

Organizatorami przedsięwzięcia są: Koło Naukowe Studentów Pielęgniarstwa oraz Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Siedleckiego. Opiekę merytoryczną i organizacyjną nad uroczystością sprawują: dr n. hum. Anna Jeznach – opiekun koła naukowego, mgr Hanna Sposób – Przewodnicząca ORPiP oraz Małgorzata Mielczarek – przewodnicząca KNSP.

Spotkanie podzielone zostało na dwie sesje panelowe. Podczas pierwszej wykład poprowadzi mgr Alicja Szewczyk Konsultant Krajowy w dziedzinie pielęgniarstwa diabetologicznego pt.: ,,Profilaktyczne aspekty cukrzycy”.

Drugą sesję artystyczno- integracyjną rozpocznie występ uczniów szkół podstawowych i licealnych regionu i miasta Siedlce. W dalszej części przewidziano dla uczestników spotkania m.in. masaż relaksacyjny kręgosłupa szyjnego, pokaz profesjonalnego makijażu, porady kosmetyczne oraz prezentację kosmetyków firmy Mary Kay.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Szczegółowy program zamieszczamy poniżej:

2x_email