Zapraszamy na XIV Siedleckie Targi Edukacyjne Wyższych Uczelni i Szkół Ponadpodstawowych

29 marca 2022
2022_03_28_targi_edukacyjne_starter

Siedleckie Targi Edukacyjne Wyższych Uczelni i Szkół Ponadpodstawowych „Ku przyszÅ‚oÅ›ci zawodowej” odbÄ™dÄ… siÄ™ już po raz czternasty w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach przy ul. ks. J. PopieÅ‚uszki 8.

Początek o godzinie 10. Będzie to największa impreza o takim charakterze w regionie siedleckim, na której zaprezentują się szkoły ponadpodstawowe, szkoły wyższe z regionu oraz uczelnie z Polski.

Pokażą one w jednym miejscu i czasie młodzieży szkół średnich, jakie są możliwości kształcenia w nadchodzącym roku szkolnym 2022/2023.

Wśród stoisk informacyjno-promocyjnych swój punkt będzie miała także Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa.

Pracownicy uczelni będą odpowiadali na pytania dotyczące głównie planowania dalszego kształcenia i kariery zawodowej z uwzględnieniem indywidualnych predyspozycji uczniów oraz będą rozdawali broszury i ulotki informacyjne z aktualną ofertą edukacyjną.

Zapraszamy do udziału.

targi 2022 r.