Zapraszamy na XV Siedleckie Targi Edukacyjne Wyższych Uczelni i Szkół Ponadpodstawowych

21 marca 2023
2023_03_20_zaproszenie_targi_edukacyjne

Siedleckie Targi Edukacyjne „Ku przyszłości zawodowej” odbędą się już po raz piętnasty w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach przy ul. ks. J. Popiełuszki 8.

Początek o godzinie 10. Będzie to największa impreza o takim charakterze w regionie, na której zaprezentują się szkoły ponadpodstawowe oraz uczelnie z różnych miejsc w Polsce.

W jednym miejscu i czasie młodzieży szkół średnich, będzie mogła dowiedzieć się jakie są możliwości kształcenia w nadchodzącym roku szkolnym 2023/2024.

Wśród stoisk informacyjno-promocyjnych znajdzie się także nasza Akademia.

Pracownicy uczelni będą odpowiadali na pytania dotyczące planowania dalszego kształcenia i kariery zawodowej z uwzględnieniem indywidualnych predyspozycji uczniów. Będą także rozdawali broszury i ulotki informacyjne z aktualną ofertą edukacyjną.

Zapraszamy do udziału i odwiedzin naszego stoiska.