Zaproszenie na II Międzynarodową Konferencję Naukową

24 października 2023

Z przyjemnością zapraszamy do udziału w naszej II Międzynarodowej Konferencji Naukowej „PIELĘGNIARSTWO W OBLICZU KONFLIKTÓW I KATASTROF” W trakcie tego wydarzenia będziemy dyskutować o kluczowej roli pielęgniarstwa w trudnych sytuacjach konfliktów oraz katastrof. Omówione zostaną m.in. dylematy etyczne, skutki zdrowotne dla personelu medycznego oraz metody doskonalenia kompetencji w zakresie zarządzania kryzysowego.

Organizatorzy:

• Akademia Nauk Stosowanych Mazovia (Polska)
  • Narodowy Uniwersytet Medyczny w Tarnopolu (Ukraina)
  • Uniwersytet MacEwan (Kanada)
  • Ukraińskie Centrum Zasobów i Rozwoju (Kanada)

Konferencję będzie można śledzić na żywo na naszym kanale YouTube.

Konferencja Youtube

Forma: on-line na platformie MS Teams (link zostanie przesłany e-mailem)

Języki: polski, ukraiński, angielski

Szczegółowy program, lista prelegentów oraz dodatkowe informacje można znaleźć tutaj.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji do wymiany wiedzy i doświadczeń z ekspertami z różnych krajów.

Serdecznie zapraszamy!